Hanys napisał(a):

Najlepsze w Polsce - mój ranking
1. Narodowy
2. PGE Arena
3. POZnan (tylko ta tragiczna murawa oszpeca i coś z organizacja mogli by zrobić - nie podoba mi sie to ze karetki wjeżdzają na murawę... - zupełny brak estetyki).
4. Stadion Śląska Wrocław
5. Pepsi Arena
6. Wisła
7. Stadion Śląski (niskie miejsce bo brzydkie jak dla mnie sa stadiony z bieżnią)
8. Cracovia
9. Dialog Arena od Zagłębia Lubin
10. Stadion Arki Gdynia
11. Stadion Korony Kielce
12. Stadion Piasta Gliwice
13. Stadion GKS Bełchatów
reszty nie warto wymieniać bo to gruzowiska.. ale i tak jest się z czego cieszyć ze tyle pozycji można uznać za przyzwoite obiekty.
Szykują się ładne w Białymstoku, Zabrzu, Tychach - nic tylko się cieszyć. W Polsce jest świetna infrastruktura na chwilę obecna jeśli chodzi o staidony... wyprzedzamy na pewno takie potęgi jak Francja, Włochy.
|
Jak można poznanskiego robaka dać na miejsce 3 to ja nie wiem.