Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2546
Stary 29.02.2012, 20:04
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze w Polsce - mój ranking

1. Narodowy
2. PGE Arena
3. POZnan (tylko ta tragiczna murawa oszpeca i coś z organizacja mogli by zrobić - nie podoba mi sie to ze karetki wjeżdzają na murawę... - zupełny brak estetyki).
4. Stadion Śląska Wrocław
5. Pepsi Arena
6. Wisła
7. Stadion Śląski (niskie miejsce bo brzydkie jak dla mnie sa stadiony z bieżnią)
8. Cracovia
9. Dialog Arena od Zagłębia Lubin
10. Stadion Arki Gdynia
11. Stadion Korony Kielce
12. Stadion Piasta Gliwice
13. Stadion GKS Bełchatów

reszty nie warto wymieniać bo to gruzowiska.. ale i tak jest się z czego cieszyć ze tyle pozycji można uznać za przyzwoite obiekty.

Szykują się ładne w Białymstoku, Zabrzu, Tychach - nic tylko się cieszyć. W Polsce jest świetna infrastruktura na chwilę obecna jeśli chodzi o staidony... wyprzedzamy na pewno takie potęgi jak Francja, Włochy.
Najlepsze pod względem czego? bo np. Murawa to nie jedyny problem w POZnaniu*. Takie listy są bez sensu bo podejrzewam, że nawet połowy z tych stadionów nie widziałeś z bliska( nawet jeśli jeździsz na wyjazdy to z perspektywy klatki niewiele można zobaczyć) a swoją ocenę opierasz tylko na aspektach wizualnych

Odpowiedz cytując