Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2545
Stary 29.02.2012, 19:49
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze w Polsce - mój ranking

1. Narodowy
2. PGE Arena
3. POZnan (tylko ta tragiczna murawa oszpeca i coś z organizacja mogli by zrobić - nie podoba mi sie to ze karetki wjeżdzają na murawę... - zupełny brak estetyki).
4. Stadion Śląska Wrocław
5. Pepsi Arena
6. Wisła
7. Stadion Śląski (niskie miejsce bo brzydkie jak dla mnie sa stadiony z bieżnią)
8. Cracovia
9. Dialog Arena od Zagłębia Lubin
10. Stadion Arki Gdynia
11. Stadion Korony Kielce
12. Stadion Piasta Gliwice
13. Stadion GKS Bełchatów

reszty nie warto wymieniać bo to gruzowiska.. ale i tak jest się z czego cieszyć ze tyle pozycji można uznać za przyzwoite obiekty.

Szykują się ładne w Białymstoku, Zabrzu, Tychach - nic tylko się cieszyć. W Polsce jest świetna infrastruktura na chwilę obecna jeśli chodzi o staidony... wyprzedzamy na pewno takie potęgi jak Francja, Włochy.
taki znawca stadionów a nazw nie potrafi napisać poprawnie
6. Wisła w Wiśle to jest skocznia ...

7. Stadion Śląski chyba w budowie jest jeszcze ?

jest bełchatów a gdzie ostrowiec świętokrzyski, grodzisk wlkp, łęczna
Odpowiedz cytując