Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17628
Stary 29.02.2012, 19:46
GajowyDrwal napisał(a):Wyświetl post
na ile wyceniasz Mierzejewskiego?

Skoro taki leszcz poszedł za 5 mln, to i my możemy na taką kwotę po cichu liczyć...Gra http://www.unsports.me/44646/1/Watch...l-vs-Ukraine-/
Dobra, tylko tam były negocjacje, Józek nie chciał sprzedać.
A u nas usłyszą kwotę 3 mln euro i nawet się targować nie będą...
Odpowiedz cytując