Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17625
Stary 29.02.2012, 19:17
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Chyba oszalałeś. Nikt nie da za 28 latka z polskiej ligi 5 mln euro. Jak dostaniemy 3,5 to będzie ok
To jak nie chcą dać to niech się wypałują, takich grajków potrzeba w Wiśle.A jak zagra parę zajebistych meczy to taka kwota dla dobrych klubów nie jest wielkim problemem, no chyba że chce go wykupić jakiś Racing S. co się sra co sezon w dole tabeli.Nie wiem czy zauważyliście ale z roku na rok te kwoty i ilość zawodników jest coraz większa.To już nie te czasy gdzie zacieraliśmy ręce za parę baniek za Żurawia czy Błaszczykowskiego.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 29.02.2012 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując