Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mlody19061906
Member
Od: 05.2009
Offline
#
25145
29.02.2012, 18:56
W jakiej cenie róże( małe, średnie,duże
) na giełdzie kwiatowej na Balickiej? Po ile pakowane? Płaci się za wstęp?
Mlody19061906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mlody19061906
Znajdź inne posty napisane przez Mlody19061906