|
milosz
Ja w sprawie Bitona jestem pewny w 100 procentach. Zwroc uwage ze Biton ostatnio malo gra. Ktos z boku patrzacy odnioslby wrazenie ze... to Genkov jest tym pierwszym napastnikiem.
No wiec, sa dwa logiczne wyjasnienia dlaczego tak sie ma sytuacja:
a) Biton prezentuje sie na treningach gorzej od Genkova
b) Biton nie zostanie wykupiony, totez Moskal stawia na "swojaka"
Opcja b wiadomo, Bitona nie kupimy, wiec faworyzujemy Genkova. Natomiast opcja a, w zasadzie tez oznacza to samo czyli... brak kupna. Bo nikt nie bedzie dawal za zawodnika ktory przegrywa rywalizacje z Genkovem 1,5 banki euro (nawet banki nikt nie da).
Moge sie z toba zalozyc o co tylko chcesz ze Bitona nie kupimy*
*Jesli cena >1 mln euro jest prawdziwa.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 29.02.2012 o godz. 18:52.
|