Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
25144
29.02.2012, 18:29
Kamil_mchw
napisał(a):
jaki polecacie bank
potrzebuje założyć sobie jakieś konto bankowe, zależy mi żeby było tanio, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów... chyba tyle...
ING Bank Śląski
mBank ma darmowe wypłaty tylko ze swoich, jeśli chcesz ze wszystkich - taka opcja kosztuje 5 złotych na miesiąc.
A po co wydawać piątaka na miesiąc ?
W ING wszystkie w kraju masz za friko
labtec
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do labtec
Znajdź inne posty napisane przez labtec