Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17615
Stary 29.02.2012, 18:28
HEDu napisał(a):Wyświetl post
ludzie piszą, że Małecki po prostu boi się dostać w.......u na mieście, więc nici z transferów do zespołów, których kibice go nie lubią, lub rywalizują ze sobą. W Wiśle ma "swój teren" i swoich koleżków, więc jest praktycznie bezpieczny. więc nie ma co pieprzyć, że takie przywiązanie do Wisły, że nie odchodzi do innego klubu.
Co za gość... Bijesz na głowę wszystkich!
Odpowiedz cytując