TommyTSW napisał(a):

|
Melikson podpisał kontrakt chyba na 5 lat albo 4,5 więc na pewno sporo kasy będą musieli za niego wyłożyć.5 baniek to min żeby go puścić i można zrobić z tej kasy więcej pożytku.
|
Melikson za pięć baniek? na jakiej podstawie? co takiego zagrał przeciwko jakiemu rywalowi, że tak go wyceniasz.