cinekw napisał(a):

|
Chyba oszalałeś. Nikt nie da za 28 latka z polskiej ligi 5 mln euro. Jak dostaniemy 3,5 to będzie ok
|
Jak nam będą chcieli dać 3,5 to należy ich wyśmiać. Mam nadzieję, że przy ewentualnym transferze Meliksona dopiero ujawni się prawdziwa wartość Valckxa i poniżej 4,5-5 mln go nie puścimy. A jak nikt nie da? To chyba nie będzie nasz, kibiców problem? Tylko się wtedy cieszyć.