TommyTSW napisał(a):

|
Melikson podpisał kontrakt chyba na 5 lat albo 4,5 więc na pewno sporo kasy będą musieli za niego wyłożyć.5 baniek to min żeby go puścić i można zrobić z tej kasy więcej pożytku.
|
Chyba oszalałeś. Nikt nie da za 28 latka z polskiej ligi 5 mln euro. Jak dostaniemy 3,5 to będzie ok