|
Dlaczego Polacy tak masowo wyjeżdżają z Polski? I dlaczego tak wielu młodych Polaków marzy, żeby nie tylko wyjechać do Anglii czy innego europejskiego kraju bądź tez to Ameryki, ale żeby w ogóle stać się Anglikiem lub Amerykaninem, naprawiając ten niezrozumiały błąd natury, który sprawił, że zamiast w jakimś kraju cywilizowanym, urodził się człowiek właśnie w Polsce? Przyczyny są prozaiczne brak pracy, lepsze perspektywy materialne etc. Ale czy takiej Polski oczekujemy z której zmuszani jesteśmy przez politykę rządu wyjeżdżać?
Ostatnio edytowane przez hiszpan00 : 29.02.2012 o godz. 17:26.
|