Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17608
Stary 29.02.2012, 17:10
HEDu napisał(a):Wyświetl post
ludzie piszą, że Małecki po prostu boi się dostać w.......u na mieście, więc nici z transferów do zespołów, których kibice go nie lubią, lub rywalizują ze sobą. W Wiśle ma "swój teren" i swoich koleżków, więc jest praktycznie bezpieczny. więc nie ma co pieprzyć, że takie przywiązanie do Wisły, że nie odchodzi do innego klubu.

to szkoda ze nie poszperałes wpisów na forum ŁKS-u

90% postów to lizanie się po pałach że Mały przyjdzie do naszego klubu. I wielkie rozgoryczenie że nic z tego może nie wyjść. Kibice go nie lubią do czasu gdy Małecki gra przeciw ich drużyną, ale gdy pojawia się info że może przejsć do nich to ,,mocny charakter'' i ,,dobry piłkarz''. dopiero wtedy ujawnia się w nich obiektywizm. a na co dzień zakłamują samych siebie mimo że za takiego Maleckiego oddaliby po 3 pilkarzy.

HEDu napisał(a):Wyświetl post
ja tylko pisze to co przeczytałem, a konkretnie to pewnie weszlo

To czytaj dalej jakiś Bartek Żak udaje że zna Małeckiego i jeszcze tekst że po dwóch meczach będzie całował herb ŁKS-u
Ostatnio edytowane przez aNouc : 29.02.2012 o godz. 17:56.
Odpowiedz cytując