HEDu napisał(a):

|
ludzie piszą, że Małecki po prostu boi się dostać w.......u na mieście, więc nici z transferów do zespołów, których kibice go nie lubią, lub rywalizują ze sobą. W Wiśle ma "swój teren" i swoich koleżków, więc jest praktycznie bezpieczny. więc nie ma co pieprzyć, że takie przywiązanie do Wisły, że nie odchodzi do innego klubu.
|
to szkoda ze nie poszperałes wpisów na forum ŁKS-u
90% postów to lizanie się po pałach że Mały przyjdzie do naszego klubu. I wielkie rozgoryczenie że nic z tego może nie wyjść. Kibice go nie lubią do czasu gdy Małecki gra przeciw ich drużyną, ale gdy pojawia się info że może przejsć do nich to ,,mocny charakter'' i ,,dobry piłkarz''. dopiero wtedy ujawnia się w nich obiektywizm. a na co dzień zakłamują samych siebie mimo że za takiego Maleckiego oddaliby po 3 pilkarzy.
HEDu napisał(a):

ja tylko pisze to co przeczytałem, a konkretnie to pewnie weszlo
|
To czytaj dalej

jakiś Bartek Żak udaje że zna Małeckiego i jeszcze tekst że po dwóch meczach będzie całował herb ŁKS-u
