Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12442
Stary 29.02.2012, 16:59
Wiesz, kiedyś się mówiło że miał grać u nas Gutti, Rivaldo i Klaivert co nie zmienia faktu żeby trochę ruszyć głową zanim się coś napisze.I wcale cię nie obrażam, sam piszesz że wątpisz by tam poszedł, zresztą mam na myśli obecny wątek transferowy a nie kilka lat temu gdzie mało kto o Małeckim słyszał, przynajmniej przed sobą miał wszystkie wyskoki.
Poruszając wątek z pierwszego zdania to prędzej w Wiśle zobaczymy Aimara z Benfiki niż Małeckiego w Koronie.No chyba że chce tam zaliczać notoryczne w.pier.dole jak swego czasu Kuzera kiedy grał w Wiśle bywając w rodzinnych Kielcach.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 29.02.2012 o godz. 17:08.
Odpowiedz cytując