TommyTSW napisał(a):

|
Kilka lat temu jak się nie łapał do 11 to poszedł grać do Zagłębia Sosnowiec, żeby w ogóle łykać jakieś famy na temat Małeckiego w Koronie i dzielić się nimi na forum to trzeba mieć kalafior zamiast mózgu. Małecki to może pójść grać najwyżej do Bełchatowa, Podbeskidzia, Jagi czy wiadomo Śląska lub Lechii, nie wiem jak można w ogóle rozkminiać takie miejsca jak Kielce, gdzie ludzie dostają wyjątkowej sraki na temat Wisły.
|
Napisałem, że kiedyś się o tym mówiło. Nie jest to powód do tego, abyś mnie obrażał...
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=11838
Cytat:
|
W najbliższym czasie klubu też nie opuszczą dwaj utalentowani juniorzy – Patryk Małecki i Mateusz Broź. Tym pierwszym interesował się Kolporter Korona Kielce. Zawodnik sam wystąpił nawet do PZPN o ustalenie przynależności klubowej. – Z Małeckim mamy profesjonalny kontrakt do 2008 roku – twierdzi Jurczyński.
|