Proud napisał(a):

Dostałem właśnie plotkę, że o Małeckiego zabiega...Korona Kielce.
Nie wiem ile w tym prawdy.
|
Kilka lat temu jak Mały nie grał jeszcze w "11" były jakieś informacje o odejściu do Korony. Teraz wątpię, aby tam poszedł. Prędzej by poszedł do ŁKS.