Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 29.02.2012, 16:22
@milosz, wybacz ale tworzysz jakieś mity:(

Cytat:
zysk to 3,72 mln euro.
Kwota 3,72 mln wygląda pięknie ale:

Jest Kwotą Brutto
Jest to przychód a nie zysk

Po podatkach kosztach opłatach rachunkach niewiele z tego zostanie.

Tak na prostym przykładzie Kowalski zarabia 3.600 Brutto

Nie znaczy to że na ratę kredytu na samochód może tyle przeznaczyć. Odlicz podatki wydatki szmery bajery i na auto nie licząc paliwa ubezpieczenia zostanie Ci jakieś 400PLN miesięcznie.

Jeśli w tym okienku na piłkarzy wydamy 1mln E będzie to kwota bardzo wysoka.