Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 29.02.2012, 16:12
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
milosz
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Oj, juz nie badz taki zlosliwy. Bo ja bede, i napisze za jak na razie twoj "realizm" z okresu przygotowawczego poszedl sie .... wiadomo. Niestety...
Nie mam pojęcia o czym teraz piszesz, nic nie pisałem szczególnego o okresie przygotowawczym, poza tym że sie odbył, a sezon jeszcze trwa i nadal możemy zrealizować cel główny czyli awansować do europejskich pucharów, jeszcze (teoretycznie) w zielone gramy .

PS.choć przyznaje że nie zakładałem braku Sobolewskiego, Boguskiego, Małeckiego i grania co mecz w 10-tkę , no i zakładałem że te obiecywane 2 transfery jednak będą, a tu bajki, bajki że będą, bo nie ma ...takie same bajki jak te o potędze naszych rywali co nam na 10 lat odjechali.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.02.2012 o godz. 16:28.