|
Senior Member
Offline
|
#311

29.02.2012, 16:12
|
Bobek90 napisał(a): 
Bobek90 napisał(a): 
|
Oj, juz nie badz taki zlosliwy. Bo ja bede, i napisze za jak na razie twoj "realizm" z okresu przygotowawczego poszedl sie .... wiadomo. Niestety...
|
Nie mam pojęcia o czym teraz piszesz, nic nie pisałem szczególnego o okresie przygotowawczym, poza tym że sie odbył, a sezon jeszcze trwa i nadal możemy zrealizować cel główny czyli awansować do europejskich pucharów, jeszcze (teoretycznie) w zielone gramy .
PS.choć przyznaje że nie zakładałem braku Sobolewskiego, Boguskiego, Małeckiego i grania co mecz w 10-tkę , no i zakładałem że te obiecywane 2 transfery jednak będą, a tu bajki, bajki że będą, bo nie ma ...takie same bajki jak te o potędze naszych rywali co nam na 10 lat odjechali.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.02.2012 o godz. 16:28.
|
|