Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 29.02.2012, 16:01
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie należy przeceniać znaczenia, czy wagi Akademii Legii, bądź jakiejkolwiek innej Akademii.
Ale system szkolenia młodzieży to nie tylko kasa i wyniki. 1, 2 wychowanków to zdaje się standard także w tych zachodnich klubach, które poziom szkolenia i infrastrukturę mają dla nas niewyobrażalną.

Szkolenie młodzieży czy "akademia" to mnóstwo innych zagadnień.
- to tworzenie środowiska dzieci i ich rodziców, którzy będą przy klubie teraz i później,
- to wychowywanie przyszłych sympatyków klubu,
- to danie młodzieży szansy robienia czegoś innego, bardziej pożytecznego niż siedzenie przy komputerze i pisanie bzdurnych postów na forum,
- to rozwój polskiej piłki w ogóle, podnoszenie poziomu w ogóle
- to uczenie pozytywnych wzorców zachowań, trudnej sztuki kooperacji, możliwość poznania wartości ciężkiej pracy i radości jaką daje doskonalenie się

... itd itd
"Not to touch the earth not to see the sun"