Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17607
Stary 29.02.2012, 15:54
HEDu napisał(a):Wyświetl post
ludzie piszą, że Małecki po prostu boi się dostać w.......u na mieście, więc nici z transferów do zespołów, których kibice go nie lubią, lub rywalizują ze sobą. W Wiśle ma "swój teren" i swoich koleżków, więc jest praktycznie bezpieczny. więc nie ma co pieprzyć, że takie przywiązanie do Wisły, że nie odchodzi do innego klubu.



JESTES HARDKOREM ...... PROPONUJE WROCIC NA KIBICE.NET ALBO INNE DOMOWE PRZEDSZKOLE .........
Odpowiedz cytując