Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17604
Stary 29.02.2012, 15:36
masterlag napisał(a):Wyświetl post

PS. W tym całym ostatnim zamieszaniu mnie najbardziej zdziwiła postawa trenera Moskala. Było mocno nie fair z jego strony mówienie na konferencji "co Patryk powiedział" itd. To powinno być załatwione wewnątrz szatni, klubu. Media winne były otrzymać jedynie suche info, oświadczenia (jak to zazwyczaj bywa).
Racja ale nie w przypadku kiedy piłkarz odmawia wyjścia na boisko ,to tak jak by tuszować sprawę z Tevezem czy z Uche.
Gdyby to były jedynie jakieś tarcia wewnątrz szatni , pyskówki itp to jasne - wydaje się komunikat że zawodnik zachował się niewłaściwie(inna sprawa że i tak media zaraz by wiedziały dokładnie o co poszło) i tyle - tu była jednak grubsza sprawa i wyjaśnienie było niezbędne.

Inna sprawa że nie jest to powód do radości jaką niektórzy okazują, smutna rzecz i tyle
Pomijam już aspekt 'wiślackości' Małego bo tu różne osoby mogą mieć różne zdanie ale co by nie mówić o jego grze w ostatnim okresie(jak dla przynajmniej od prawie roku roku to najsłabszy Małecki od początku jego gry w 1 zespole), to i tak jest o wiele lepszy od choćby Kirma.

I być może do tego dojdzie że Mały czmychnie Websterem w lecie a Kirm zostanie i tyle z tego będzie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując