masterlag napisał(a):

PS. W tym całym ostatnim zamieszaniu mnie najbardziej zdziwiła postawa trenera Moskala. Było mocno nie fair z jego strony mówienie na konferencji "co Patryk powiedział" itd. To powinno być załatwione wewnątrz szatni, klubu. Media winne były otrzymać jedynie suche info, oświadczenia (jak to zazwyczaj bywa).
|
Racja ale nie w przypadku kiedy piłkarz odmawia wyjścia na boisko ,to tak jak by tuszować sprawę z Tevezem czy z Uche.
Gdyby to były jedynie jakieś tarcia wewnątrz szatni , pyskówki itp to jasne - wydaje się komunikat że zawodnik zachował się niewłaściwie(inna sprawa że i tak media zaraz by wiedziały dokładnie o co poszło) i tyle - tu była jednak grubsza sprawa i wyjaśnienie było niezbędne.
Inna sprawa że nie jest to powód do radości jaką niektórzy okazują, smutna rzecz i tyle
Pomijam już aspekt 'wiślackości' Małego bo tu różne osoby mogą mieć różne zdanie ale co by nie mówić o jego grze w ostatnim okresie(jak dla przynajmniej od prawie roku roku to najsłabszy Małecki od początku jego gry w 1 zespole), to i tak jest o wiele lepszy od choćby Kirma.
I być może do tego dojdzie że Mały czmychnie Websterem w lecie a Kirm zostanie i tyle z tego będzie.