elliot_ness napisał(a):

|
Całkiem milo ale potrzeba na to pewnie z 8 mln pln.
|
Mili latem zostanie rok kontraktu. Kaźmierczak nie dawno przedłużył kontrakt. Są to jednak już zawodnicy wiekowi. Sobota i Kupisz pewnie są wyceniani przez Śląsk i Jagiellonie drożej od Bitona.
Szkoda, że nie sprzedano teraz Chaveza do Chin. Może warto byłoby jak wspomniałem w poprzednim poście przedstawić ofertę Jeleniowi. Do wyjęcia za darmo. W perspektywie utraty Bitona zawsze to lepszy napastnik od Genkova. Ściągnąłbym także z powrotem Głowackiego, a także Brożków (szkoda, że teraz nie próbowaliśmy zabiegać o Piotrka).