Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12436
Stary 29.02.2012, 15:27
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Całkiem milo ale potrzeba na to pewnie z 8 mln pln.
Mili latem zostanie rok kontraktu. Kaźmierczak nie dawno przedłużył kontrakt. Są to jednak już zawodnicy wiekowi. Sobota i Kupisz pewnie są wyceniani przez Śląsk i Jagiellonie drożej od Bitona.

Szkoda, że nie sprzedano teraz Chaveza do Chin. Może warto byłoby jak wspomniałem w poprzednim poście przedstawić ofertę Jeleniowi. Do wyjęcia za darmo. W perspektywie utraty Bitona zawsze to lepszy napastnik od Genkova. Ściągnąłbym także z powrotem Głowackiego, a także Brożków (szkoda, że teraz nie próbowaliśmy zabiegać o Piotrka).
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 29.02.2012 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując