gizmowisla napisał(a):

Odejscie meliksona bylo tylko kwesia czasu ...to normalne ze zawodnicy wybijaja sie i zmieniaja barwy klubowe ...Mysleliscie ze Maor zostanie w Krakowie do konca zycia ?
|
Do konca zycia moze nie ale do konca kontraktu mogłby zostac - oczywiscie szansa na to jest rowna 0