Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17601
Stary 29.02.2012, 15:25
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Odejscie meliksona bylo tylko kwesia czasu ...to normalne ze zawodnicy wybijaja sie i zmieniaja barwy klubowe ...Mysleliscie ze Maor zostanie w Krakowie do konca zycia ?
Do konca zycia moze nie ale do konca kontraktu mogłby zostac - oczywiscie szansa na to jest rowna 0
Odpowiedz cytując