Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17600
Stary 29.02.2012, 15:20
Odejscie meliksona bylo tylko kwesia czasu ...to normalne ze zawodnicy wybijaja sie i zmieniaja barwy klubowe ...Mysleliscie ze Maor zostanie w Krakowie do konca zycia ? Fajnie jakby Wisla wziela za Maora spora sumke 6-7 mln ....wiem, wiem to kupa kasy i to takie same kwasy jak ta gora pieniedzy za Rudneva ale pocieszam sie tym ze jesli taki grajek jak Mierzejewski znalal jelenia ( tzn znalazl go Jozek ) na 5 mln- to mysle ze jest szansa na troche wiecej .....zasadnicze pytanie co w zwiazku z zarobiona kasa ....zeby choc polowa z tego poszla na przemyslane i madre transfery ..... a druga polowa dla naszego - kiedys dobrodzieja - dzis ( narazie) bardziej komornika pana Cupiala ale obawiam sie i tej polowy by nie bylo .....szkoda ....a sama mozliwosc odejscia Maora to normalna rzecz ....dobry i wybijajacy sie zawodnik po prostu zmienia lige na lepsza i bogatsza ...
Odpowiedz cytując