kacpaw91 napisał(a):

Czy Diaz będzie mógł zagrać w meczu z Lechią?
Ustawienie Jovanović - Jaliens, Diaz - Lamey byłoby na tę chwilę chyba optymalne. Podobała mi się gra Lameya na LO w ostatnim meczu. Zagrał z pewnością na tej pozycji lepiej od Paljicia. Także najlepszą pozycją dla Diaza wydaje się być środek obrony.
Fajnie jakby w kadrze znalazł się jakiś młody piłkarz, np. Szewczyk. Jedno miejsce na 18 dla takiego piłkarza to chyba nie tak dużo?
|
Szewczyk zepsuty, zszedł wczoraj w trakcie meczu sparingowego MESY