Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6991
Stary 29.02.2012, 14:03
Proud napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie jak Piotrek grał na maksa to był najlepszym lewym obrońcą w polskiej lidze. Ale po pewnym czasie zdarzały mu się przestoje przez co popełniał błędy.
problem w tym że często nie chciało mu się chcieć
i dotyczy to większości naszych byłych gwiazd

pamiętacie skład na Tbilisi u nas?
a pamiętacie wynik po I połowie?

z drugiej strony większość naszych byłych gwiazd wciągnęłaby nasz obecny skład nosem i bez mydła
to też prawda



ps. w meczu z Barcą raczej wszystkim chciało się chcieć...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując