Proud napisał(a):

|
Dla mnie jak Piotrek grał na maksa to był najlepszym lewym obrońcą w polskiej lidze. Ale po pewnym czasie zdarzały mu się przestoje przez co popełniał błędy.
|
problem w tym że często nie chciało mu się chcieć
i dotyczy to większości naszych byłych gwiazd
pamiętacie skład na Tbilisi u nas?
a pamiętacie wynik po I połowie?
z drugiej strony większość naszych byłych gwiazd wciągnęłaby nasz obecny skład nosem i bez mydła
to też prawda
ps. w meczu z Barcą raczej wszystkim chciało się chcieć...