Szpen napisał(a):

widzę, że niczym prawdziwym i lojalny zaglądasz tylko do jednego ogródka. Reszta jest ok? Leming, popapraniec, głupek. To nie są wyzwiska? Zastanów się.
Prawda jest taka, że My tutaj w Polsce i tak mamy sielanke polityczną. Kłócą się frustraci i populiści. W innych krajach wygląda to dużo gorzej.
|
A ty jesteś frustrat czy populista?
p.s. twoj stosunek do Polski świetnie wyraża podpis w profilu "raz tutaj , raz gdzie indziej"- dla takiego to faktycznie jest tu sielanka