Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6990
Stary 29.02.2012, 13:44
^
Na tym drugim filmiku to wszyscy grali na stojąco. Sobolewski słabiutko nie doskakiwał do przeciwników jak powinien. Środek obrony złożony z Kowalskiego i Diaza chyba pierwszy raz ze sobą grał , Diaz się miotał po boisku i sam nie wiedział jak się ustawić. A na prawej obronie nieporadny Erik .To chyba gorsze zestawienie obrony, niż nasza "czarna dziura" Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz
Odpowiedz cytując