|
Czekaj niech ostro się bierze za przygotowanie fizyczne bo bez tego lipa. Cykl na masę, a poza tym na wypożyczenie go wysłać do beniaminka ekstraklasy. Musi zbierać doświadczenie w lidze bo gra nieodpowiedzialnie. Talent to nie wszystko trzeba zasuwać.
Ostatnio edytowane przez tofik : 29.02.2012 o godz. 13:30.
. .
|