Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19021
Stary 29.02.2012, 13:14
Clapham napisał(a):Wyświetl post
Madera ma przejść do Lechii. Dobry ruch. On, Kosecki i Wilk (chociaż to wypożyczenia bez pierwokupu) to niezłe transfery i może uratują Lechii ligę.
Lechii lige uratuaj 3pkt w sobote, co jest wiecej niz pewne
Odpowiedz cytując