Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17588
Stary 29.02.2012, 12:43
lazy napisał(a):Wyświetl post
Taaa... strzał z 45 m...

Nie prowokuj!!


Lepszy pysk Genkova. ..Przepraszam główka.

To żadna tajemnica że Malecki nawet w słabej formie jest jednym z lepszych w zespole. Bo czyżby KM się mylił, stawiając na niego?

Tylko widać że niektórym baardzo ciężko z tym się pogodzić.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 29.02.2012 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując