lazy napisał(a):

Taaa... strzał z 45 m...
Nie prowokuj!!
|
Lepszy pysk Genkova. ..Przepraszam główka.
To żadna tajemnica że Malecki nawet w słabej formie jest jednym z lepszych w zespole. Bo czyżby KM się mylił, stawiając na niego?
Tylko widać że niektórym baardzo ciężko z tym się pogodzić.