Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Londyn
Offline
#
19019
29.02.2012, 12:29
Madera ma przejść do Lechii. Dobry ruch. On, Kosecki i Wilk (chociaż to wypożyczenia bez pierwokupu) to niezłe transfery i może uratują Lechii ligę.
Clapham
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clapham
Znajdź inne posty napisane przez Clapham