Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17580
Stary 29.02.2012, 11:10
calieri napisał(a):Wyświetl post
A może to jest właśnie efekt tych wybryków Małeckiego Drozd? Atmosfera w drużynie siadła skoro 'prawdziwy' WIślak takie hece odstawia.
Jasne, zawiesili Małeckiego w trosce o atmosferę, co spowodowało dramatyczne pogorszenie atmosfery. No kto mógł sie tego spodziewać. Teraz już zawsze winny będzie Małecki, nawet jak wyjedzie grać do Chin.

I nie przesadzajmy z tymi wybrykami, bo połowa z nich była przez życzliwych sprowokowana, np. nie przyjście na spotkanie z trenerem, czy podkoloryzowanie tłumaczeń Małeckiego.

Na całej sprawie najbardziej traci Wisła, bo śmiem twierdzić ze z Małeckim w składzie pierwszy strzał oddalibyśmy wcześniej niż w 70 minucie. Jakoś nie słyszę po dwóch ostatnich popisach krytyki Meliksona. Chociaż nie olśniewał. Miał przecież stanowić o sile Wisły. Piłkarze dostrzegli że dla władz klubu istotniejsze jest utarcie nosa pyskatemu, choćby był najlepszy, niż wynik sportowy. No to wynik sportowy zaczął wszystkim latać. Byle się nie wychylić, a będzie ok.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując