Drozd napisał(a):

Nie pyskuj lemingu bo nikt cie poważnie nie bierze, a nadymasz się jak żaba. Poszperaj co znaczy strajk generalny to może do pustki między uszami dotrze jakieś echo.
Nie dziw się protestom przy prywatyzacjach, nie wszyscy maja twoją postkolonialną mentalność. Która potrzebuje pana, bo bez niego traci cel. Tak to zawsze możesz pana bronić przed knowaniami ciemnogrodu i mieć poczucie spełnienia . Jakie to jest żałosne to aż nieprawdopodobne.
|
Drozd frustracie, wszystkich chciałbyś w dyby i do lochu. Ochłoń trochę, rozpuść włosy, bo się czytać nie da co wypisujesz. UWAŻAJ !!! Tusk Ci z lodówki wychodzi
Radzę Ci trzymaj się jednego tematu wątku, bo wprowadzasz taki chaos, że się czytać nie da. Raz gadamy o jakimś Gawronie, a Ty wyskakujesz że kopalni i stoczni nie potrzebujemy. Frustracja u Ciebie widzę sięgnęła zenitu.