Dariook napisał(a):

A komu ty bardziej wierzysz? Jako kibic Białej Gwiazdy?
Swojemu pilkarzowi czy ....a jakimś szmatławcom?
Tu nie chodziło o pieniądza... z Lechią owszem.
|
Slyszac to co za kazdym razem Maly wygaduje... chyba wierze bardziej juz tym szmatlawcom