Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17575
Stary 29.02.2012, 09:17
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A komu ty bardziej wierzysz? Jako kibic Białej Gwiazdy?
Swojemu pilkarzowi czy ....a jakimś szmatławcom?

Tu nie chodziło o pieniądza... z Lechią owszem.
Slyszac to co za kazdym razem Maly wygaduje... chyba wierze bardziej juz tym szmatlawcom
Odpowiedz cytując