Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 29.02.2012, 08:25
Spodziewam się dalszej degrengolady aktualnych jeszcze MP. Remis to max. tego co może osiągnąć zespół Wisły. Spodziwam się kolejnego meczu na niskim poziomie i tradycyjnych już wywiadów pomeczowych, w których dowiemy sie jacy (poraz kolejny) są źli/wściekli na wynik zawodnicy i trener.
Odpowiedz cytując