Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15908
Stary 29.02.2012, 07:47
Szpen napisał(a):Wyświetl post
jak wy.......isz na zbity pysk wszystkich darmozjadów i kolegów to wszystko będzie dochodowe. tylko, że w Polsce związki Ci na to nie pozwolą, albo Ci dom spalą. Taka prawda, na to nie miał i nie ma siły żaden rząd.
Są jakieś granice pier...nia głupot. Ale Ty najwyraźniej je przekroczyłeś. W Polsce, gdzie uzwiązkowienie jest na bardzo niskim wzgledem każdego kraju UE, związki zawodowe są wyjątkowo słabe (dlaczego to inny temat, m.in. systematyczne zwalczanie ich przez rządy postkomunistyczne).
W Polsce od kilkunastu lat nie było żadnego ogólnopolskiego strajku generalnego jak np. 2 tygodnie temu w biednej Belgii, czy w też biednej Francji (chyba ze 2 lub 3 razy przez ten czas). Wystarczy tez porówać siłę związków zawodowych w Niemczech.
Takie brednie o nic nie mogącym rządzie Tuska (bo związki zawodowe) to moze plotą wam na zebraniach młodzieżówki PO , żeby odwrócić uwagę od "wielkich" osiągnieć tego nie rzadu ale to nie powód by sie tak ośmieszac na forum.