allon napisał(a):

A większość szkolenia w Legii wykonują za nią inne mniejsze lokalne drużyny ,które mają jak na polskie warunki całkiem niezłe finansowanie czy to z budżetów lokalnych gmin i sponsorów czy też składek od rodziców. A Legia takich przeszkolonych zawodników sobie pobiera i w ostatnich etapach wprowadza do kadr młodzieżowych.
|
Trafna uwaga tylko wytłumacz mi dlaczego my tego nawet nie próbujemy.