Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.02.2012, 02:57
allon napisał(a):Wyświetl post

A większość szkolenia w Legii wykonują za nią inne mniejsze lokalne drużyny ,które mają jak na polskie warunki całkiem niezłe finansowanie czy to z budżetów lokalnych gmin i sponsorów czy też składek od rodziców. A Legia takich przeszkolonych zawodników sobie pobiera i w ostatnich etapach wprowadza do kadr młodzieżowych.
Trafna uwaga tylko wytłumacz mi dlaczego my tego nawet nie próbujemy.