Wyświetl pojedynczy post
bomba
Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12431
Stary 29.02.2012, 00:46
Kurde, mogli Małego za free wypożyczyć do ŁKSu. Raz, że nie zmarnowałby całej rundy (co szkodzi jemu i Wiśle), a dwa - Łodzianie mieliby większe szanse na wygraną z Legią w najbliższej kolejce.
Ostatnio edytowane przez bomba : 29.02.2012 o godz. 00:55.
Odpowiedz cytując