|
Kurde, mogli Małego za free wypożyczyć do ŁKSu. Raz, że nie zmarnowałby całej rundy (co szkodzi jemu i Wiśle), a dwa - Łodzianie mieliby większe szanse na wygraną z Legią w najbliższej kolejce.
Ostatnio edytowane przez bomba : 29.02.2012 o godz. 00:55.
|