Czyli tak, B.C nie zna sie na futbolu lub... stosuje zasade "wszystko albo nic".
Jest wiele stosunkowo biednych klubow ktore stawiaja na szkolenie-scauting, i jakos na tym zarabiaja. I tego nie zmienia fakt, ze od czasu do czasu im jakis "Juventus" zakosi pilkarza...
Zreszta, po co wychodzic tak daleko? Jest przeciesz obok Legia. Wolskiego i Zyre nikt im juz nie zakosi. I jakos nic nie zapowiada by... kazdego kolejnego "Wolskiego" ktos im kosil. Zdaje sie ze tylko im Szczesnego zakosili... No nic,
wyobrazenia swoje, a rzeczywistosc swoje. A ta rzeczywistosc jest taka ze to Legia ktora postawila na szkolenie-scauting zyskuje a nie Wisla ktora na szkolenie wydawac nie musi. 5 mln euro teraz. Ciekawe za ile pojdzie duet Zyro- Wolski? W obwodzie (z tych ocierajacych sie o kadre, lub bedacych w niej; nie licze tych z, wydaje sie, mniejszym potencjalem jak Lukasik czy Kosecki) jest jeszcze Furman, Zurek i 16 letni Jagielo(podobno talent wiekszy od Wolskiego).
Jak tak dalej bedzie to Legia bedzie mogla sobie zbudowac baze na solidnym europejskim poziomie nie wydawajac nawet centa. Tzn. wyda, ale pieniadze... zarobione ze sprzedazy "wychowankow"
Pozostaje tylko miec nadzieje ze... Cupial od czasu tych rozmow zmienil zdanie.