Arapaho napisał(a):

|
co tu można dodać do wypowiedzi seawolfa....dopóki nie zaoramy tego gówna post sowiecko-okrągłostołowego będziemy gnili jako naród w smrodzie powstającym z nieudacznictwa polityków pełnięcych obowiązki Polaków -marnotrawiących państwowe pieniądze, coraz bardziej uzależniając się od obcych państw- w każdej,ale to każdej dziedzinie. I nie czas na żadne kompromisy.Zaorać to poletko i budować od nowa. Szkolnictwo, przemysł, armię.A szmalcowników którzy nas sprzedają wystrzelić w kosmos. Każdy rok jest dla nas cofaniem się wstecz.Oby nie było kiedyś za późno.
|
Wy bedziecie to "gówno orać" jeszcze ,20 ,50 , 100 lat. Wnukowie tych strasznych komuchów już pomrą ,a wy bedziecie dalej lustracje robić i szukać teczek