Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15903
Stary 28.02.2012, 22:55
co tu można dodać do wypowiedzi seawolfa....dopóki nie zaoramy tego gówna post sowiecko-okrągłostołowego będziemy gnili jako naród w smrodzie powstającym z nieudacznictwa polityków pełnięcych obowiązki Polaków -marnotrawiących państwowe pieniądze, coraz bardziej uzależniając się od obcych państw- w każdej,ale to każdej dziedzinie. I nie czas na żadne kompromisy.Zaorać to poletko i budować od nowa. Szkolnictwo, przemysł, armię.A szmalcowników którzy nas sprzedają wystrzelić w kosmos. Każdy rok jest dla nas cofaniem się wstecz.Oby nie było kiedyś za późno.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej