Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1500
Stary 28.02.2012, 22:26
Smuda ostatnie MP zdobył z Nami przed 13 laty,od tego czasu raczej średnio mu wychodziło przygotowanie drużyny do rundy wiosennej w zimie.Na wiosne jak to Dyzma gada drużyna gra padake.Zawodnicy odzyskują świerzośc pod koniec Kwietnia jak w lidze jest wszytko pozamiatane
Odpowiedz cytując