|
Smuda ostatnie MP zdobył z Nami przed 13 laty,od tego czasu raczej średnio mu wychodziło przygotowanie drużyny do rundy wiosennej w zimie.Na wiosne jak to Dyzma gada drużyna gra padake.Zawodnicy odzyskują świerzośc pod koniec Kwietnia jak w lidze jest wszytko pozamiatane
|