Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
davids
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
25138
28.02.2012, 22:25
Mam takie pytanie kibicowski - dlaczego w Gdansku usiadziemy na sektorze Gości a nie razem z Lechitami
i dlaczego gdy ostatnim rzem byli w Krakowie tez siedzieli osobno
?
davids
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do davids
Znajdź inne posty napisane przez davids