Wyświetl pojedynczy post
davids
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25138
Stary 28.02.2012, 22:25
Mam takie pytanie kibicowski - dlaczego w Gdansku usiadziemy na sektorze Gości a nie razem z Lechitami i dlaczego gdy ostatnim rzem byli w Krakowie tez siedzieli osobno ?
Odpowiedz cytując