Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1497
Stary 28.02.2012, 21:29
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Ewentualne zatrudnienie Smudy w Wisle oznaczalo by ze Cupial albo:
a) juz calkowicie ma ten klub w dupie
b) jest kompletnym ignorantem jesli chodzi o pilke

ChG, ze Smuda jest jak z Janasem. Jakis czas temu oni byli niezli, ale... to juz dawno minelo. Dlaczego? Bo futbol ewoluuje, a niektorzy tego nie robia. Przyklad to Piechniczek. Przeciesz to trener ktory zdobyl 3 miejsce na swiecie. Czyli swego czasu cos tam musial wiedziec. Szkoda ze jego "mysl szkoleniowa" zatrzymala sie w latach 80...
Co do 1 części to optuję za c) Uważa że piłka nożna jest identyczna jak biznes, więc on się na niej zna

A co do futbolu z lat 80 - może i mnie wyśmiejecie, zlinczujecie, czy cuś, ale chciałbym żeby Wisła zagrała futbol w dawnym stylu. Teraz chcemy wjechać z piłką do bramki i oddajemy 2-5 strzałów na mecz. A gdzie czasy gdy w meczu strzelało się z 10-12 bramek Wiem że to głupie ale kurcze, może jeśli nie idzie nam nowoczesny futbol, to retro będzie jakimś rozwiązaniem? Mniej plątania podaniami, więcej gry 1 vs 1 i strzały z dystansu
No ale do tego jest potrzebna solidna obrona

Odpowiedz cytując