wanciak86 napisał(a):

|
4fan zawiść Ci troche oczy przysłania.. Również nie rozumiem troche decyzji o braku opcji pierwokupu, ale jednak My w Lechii potrzebujemy TERAZ ratunku ligi, a od nowego sezonu można myśleć nad czymś innym.
|
Jaka zawiść? Mi z racji miejsca zamieszkania bliżej do Lechii i to co się dzieje w Lechii jest dla mnie tak samo ważne jak to co się dzieje w Wiśle.
Kosecki nie jest zawodnikiem, który podniesie poziom w Lechii. To jest półśrodek, swoisty akt desperacji. Mi nawet nie chodzi o jego umiejętności piłkarskie tylko po prostu o to, że Lechia w przedostatni dzień okienka dokonuje takich transferów. Gdyby Kosecki przyszedł wcześniej i był z Lechią na zgrupowaniach to jeszcze bym to zrozumiał, ale teraz? Jeszcze tylko 11 spotkań i koniec sezonu. Ciężko będzie tak młodemu zawodnikowi wejść do zespołu.
No ale może chłopak zaskoczy.. Bo konkurencji dużej nie ma.
Dopóki Kuchar będzie w Lechii to nie ma nad czym myśleć.