Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.02.2012, 21:25
szprotson
Cytat:
HEHE. Dobrze zorganizowac? Co to znaczy ? Weź to wyłóż po profesorsku bo nie zrozumiem.
Baza? Szkolenie? Scauting?
Legia wlasnie na tym zarobila ostatnio 5 mln euro. A pewno za rok-dwa wpadnie kolejna "piatka"... Zyro, Wolski...
W wiekszym wydaniu masz przyklad Standartu (choc gwoli sprawiedliwosci zainwestowal w szkolenie kilka lat przed Legia) ktory zarobil, ale... 30 mln euro. W jednym okienku. I... dalej mial zespol ktory byl nas wstanie wyeliminowac...

-------------------------------------------------------
Ja naprawde nie zdziwie sie jak w czerwcu sie okaze ze Wojciechowski nam Stana podprowadzil. Moze mu zaplacic wiecej niz my. I moze mu dac wiekszy komfort pracy, czyli... koniec z szukaniem pilkarzy za 0 euro.