Niestety nie posiadam tej wiedzy kto jest menago Jovanića, jakbyś mógł mi przybliżyć byłbym wdzięczny

Przecież Branco był brany do defensywy na szybkiego, żeby załatać dziurę "na już". A wszyscy wiemy jak się u nas kończy łatanie dziur (Choćby Kirm czy Łobo jeden zwód i gleba)
Lamey wg. mnie jest b. solidny, choć brakuje mu szybkości i zwrotności. Strzelił nam też kilka ważnych bramek. Baszczyńskiego przecież zablokowała "góra". Myślę że nie chodziło tyle o atmosfere w szatni jak o to ze bali się powtórki z powrotu Żurawia. Poza tym jestem pewien że Lamey był brany tylko dlatego że nie było kasy na transfer gotówkowy a on przychodził z kartą w ręku.