Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1495
Stary 28.02.2012, 18:56
Co by nie mówić o Smudzie, że analfabeta, że idiota, kretyn, Niemiec, debil, to moim zdaniem dobry z niego trener klubowy. Koleś potrafi przekazać drużynie swoją filozofię, nie jest tak, że zespół nie wie co grać albo za jego "panowania" nie trenuje np. stałych fragmentów gry, pozdro Maaskant. Jest doświadczony, ma charyzmę i co najważniejsze - dobre kontakty z Cupiałem. Wydaje mi się, że tylko ten trener może sprawić, że Boss sypnie kasą. Nie podoba mi się sposób w jaki prowadzi reprezentację Polski, ale nie miałbym nic przeciwko, żeby objął Wisłę. Tylko no, właśnie, jest jeden problem, a w zasadzie warunek - Stan Valckx MUSI zostać w klubie i pracować z Franzem nad transferami. W innym wypadku, jak ktoś wyżej napisał, może być spory problem, gdy Smuda wybierze się z Kapką na wakacje do Chorwacji i wykupią połowę tamtejszej ligi.
Odpowiedz cytując